Stödpersoner

Kontaktuppgifter till stödpersoner och kompanjonlärare

F-klass Björnar

Lukas Niemi

Stödperson / Eftisledare
lukas.niemi@gripsholmsskolan.se

/

Viktoria Nylander

Stödperson / Eftisledare
tfn 070-100 82 32
viktoria.nylander@gripsholmsskolan.se

F-klass Vargar

Anita Ekberg

Stödperson/Eftisledare
tfn 070–100 82 35

Åk 1 Myror

Hanna Berglund

Stödperson/Eftisledare
hanna.berglund@gripsholmsskolan.se

Åk 1 Nyckelpigor

Maria Innerfors

Stödperson/Morris
tfn 070-100 82 37
maria.innerfors@gripsholmsskolan.se

Åk 2 Ekorrar

Peter Halldin

Stödperson / Eftisledare

peter.halldin@gripsholmsskolan.se

Åk 2 Igelkottar

Vendela Årman

Stödperson / Eftisledare
tfn 070-100 82 40
vendela.arman@gripsholmsskolan.se 

Åk 3 Järvar

Andreas Wikblad

Kompanjonlärare / Religionslärare på högstadiet

tfn 070-100 82 33

andreas.wikblad@gripsholmsskolan.se

Åk 3 Lodjur

Emma Karlsson

Stödperson / Eftisledare

tfn 070-100 82 13
emma.karlsson@gripsholmsskolan.se

Lilla klassen åk 4

Anna Ingbro

Kompanjonlärare
tfn 070-100 82 11
anna.ingbro@gripsholmsskolan.se 

Lilla klassen åk 5-6

Almira Velic

Stödperson
tfn 070-100 82 12
almira.velic@gripsholmsskolan.se

Oskar Nilsson 

Kompanjonlärare
tfn 070-100 82 31
oskar.nilsson@gripsholmsskolan.se

Flexklass åk 7-9

Magnus Lundgren

Kompanjonlärare
tfn 070-181 90 52
magnus@gripsholmsskolan.se

Gaurav Singla

Kompanjonlärare
tfn 070-100 82 39
gaurav.singla@gripsholmsskolan.se