Kontakt Fritids

Kontaktuppgifter till Fritidspersonal

F-klass i Campus 600-huset

Anna Ingbro

Stödperson / Fritidsledare

anna.ingbro@gripsholmsskolan.se 

070-100 82 11

Ida Engesvik

Hemkunskapslärare / Fritidsledare

ida.engesvik@gripsholmsskolan.se

Marcus Karlsson

Stödperson / Fritidsledare

marcus.karlsson@gripsholmsskolan.se

070-182 11 26

Årskurs 1 – 2 i Vikenhuset, övre plan

Almira Velic

070 100 90 65

almira.velic@gripsholmsskolan.se

Elin Renström

Stödperson/ Fritidsledare

elin.renstrom@gripsholmsskolan.se

Isabelle Fredriksson

Stödperson/ Fritidsledare

070-100 82 38

isabelle.fredriksson@gripsholmsskolan.se

Liz Gustafsson

Fritidsledare

liz.gustafsson@gripsholmsskolan.se

Christopher Romo

Stödperson / Fritidsledare

christopher.romo@gripsholmsskolan.se

Ulrika Skoog

Stödperson / Fritidsledare

070-100 82 40

ulrika.skoog@gripsholmsskolan.se

Årskurs 3–6 Klubben i Norra flygeln

Sara Nordgren

Stödperson/Fritidsledare

tfn 070-100 82 35

sara.nordgren@gripsholmsskolan.se

Peter Halldin

Stödperson/Fritidsledare

tfn 070–750 12 13

peter.halldin@gripsholmsskolan.se

 Öppningstelefon

070-1008237

 Stängningstelefon

070-100 82 32 

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara