Kontakt Eftis

Kontaktuppgifter till Eftispersonal

F-klass i Campus 600-huset

Andreas Axelsson

Eftisledare
070-100 82 30
andreas.axelsson@gripsholmsskolan.se

Pontus Sjöberg

Eftisledare
070-100 82 34
pontus.sjoberg@gripsholmsskolan.se

Ulrika Skoog

Stödperson / Eftisledare
tfn 070-100 82 40
ulrika.skoog@gripsholmsskolan.se

Årskurs 1 – 2 i Vikenhuset, övre plan

Anita Ekberg-Wadelius

Stödperson/Eftisledare
tfn 070–100 82 35

Anna Lennartsson

Stödperson/Eftisledare
070-100 82 32

anna.lennartsson@gripsholmsskolan.se

Hanna Berglund

Stödperson/ eftisledare
tfn 070–100 82 38
hanna.berglund@gripsholmsskolan.se

William Dyjée

Eftisledare
tfn 070-100 82 14
william.dyjee@gripsholmsskolan.se

Årskurs 3–6 Klubben i Norra flygeln

Almira Velic

Stödperson/Eftisledare
tfn 070-100 82 12
almira.velic@gripsholmsskolan.se

Fredrik Karlsson

Vaktmästare/Fritidsledare
tfn 070-103 90 70
fredrik.karlsson@gripsholmsskolan.se

Peter Halldin

Stödperson/Fritidsledare
tfn 070–750 12 13
peter.halldin@gripsholmsskolan.se

 Öppningstelefon

070-1008237

 Stängningstelefon

070-1008230

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara