Kontakt Eftis

Kontaktuppgifter till Eftispersonal

personal

Fsk-1 i Vikenhuset, nedre plan

Anna Ingbro

Stödperson/Ansvarig eftisledare
tfn 070–100 82 11
anna.ingbro@gripsholmsskolan.se

Andreas Axelsson

Eftisledare (stängning)
tfn 070–100 82 40
andreas.axelsson@gripsholmsskolan.se

Anita Ekberg

Stödperson/Eftisledare
tfn 070–100 82 35

Patricia Jansson

Stödperson/Eftisledare
tfn 070-100 82 38
patricia.jansson@gripsholmsskolan.se

Peter Halldin

Stödperson/Fritidsledare/Vaktmästare/Träslöjdslärare
tfn 070–750 12 13
peter.halldin@gripsholmsskolan.se

 

 

Årskurs 2–3 i Vikenhuset, övre plan

 

 

Marta Hårdstedt

Stödperson/Ansvarig fritidspedagog
tfn 070-100 82 30
marta@gripsholmsskolan.se

Maria Innerfors

Stödperson/Eftisledare
tfn 070–100 82 37
maria.innerfors@gripsholmsskolan.se

My Linday

Stödperson/Eftisledare
tfn 070-100 82 13
my.linday@gripsholmsskolan.se

Simon Fredriksson

Stödperson/Eftisledare
tfn 070-100 82 33
simon.fredriksson@gripsholmsskolan.se

 

Årskurs 4–6 Klubben i Norra flygeln

 

Magnus Lundgren

Stödperson/Ansvarig fritidspedagog
tfn 070-181 90 52
magnus@gripsholmsskolan.se

Emilia Wikström

Eftisledare/Lärare
tfn 070-100 90 67
emilia.wikstrom@gripsholmsskolan.se

Marika Bryngelsson

Eftisledare
tfn 070-100 82 34
marika.bryngelsson@gripsholmsskolan.se

 

 

 

Stängningstelefon:

070-100 82 40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara