Klass 6-9

Klass 6-9

För information om årskurs 6-9 se SchoolSoft. 

Klass 6 Ugglor

Mentor:

Mathias Emet mathias.emet@gripsholmsskolan.se

Klass 6 Örnar

Mentor:

Sara Hammarlund sara.hammarlund@gripsholmsskolan.se

Klass 7A

Mentorer:

Roland Wahlsten roland.wahlsten@gripsholmsskolan.se

&

Thomas Jacobson thomas.jacobson@gripsholmsskolan.se

Klass 7B

Mentorer:

Javier Goicoechea javier.goicoechea@gripsholmsskolan.se

&

Jesper Lagerström jesper.lagerstrom@gripsholmsskolan.se

Klass 8A

Mentorer:

Johanna Ekman johanna.ekman@gripsholmsskolan.se

&

Susanna Nordstad susanna.nordstad@gripsholmsskolan.se

Klass 8B

Mentorer:

Mats Engblom mats.engblom@gripsholmsskolan.se

&

Ia Husberg ia.husberg@gripsholmsskolan.se

Klass 9B

Mentorer:

Emilia Wikström emilia.wikstrom@gripsholmsskolan.se

&

Simon Karlsson simon.karlsson@gripsholmsskolan.se

Klass 9D

Mentorer:

Cecilia Brandt cecilia.brandt@gripsholmsskolan.se

&

Ulf Skinnar ulf.skinnar@gripsholmsskolan.se

Har du frågor om SchoolSoft gällande åk 6-9?
Vill du veta var du hittar ditt barns schema, läxor, prov, planeringar, uppgifter, resultat och andra viktiga filer?
Vill du veta hur du ser nyheter och kommande händelser i kalendern?
Vill du veta hur du anmäler frånvaro eller hur du lätt kan skicka meddelanden till personal?
Har du andra frågor eller funderingar när det gäller SchoolSoft?
Mejla dina frågor till ia@gripsholmsskolan.se
Hälsningar Ia Husberg