Klass 6-9

Klass 6-9

 

För information om årskurs 6-9 se SchoolSoft. 

Klass 6 Järvar

Mentor:

Staffan Granfors staffan@gripsholmsskolan.se

Klass 6 Lodjur

Mentor:

Mathias Emet mathias.emet@gripsholmsskolan.se

Klass 7A

Mentorer:

Camilla Wandin camilla@gripsholmsskolan.se

&

Ulf Skinnar ulf.skinnar@gripsholmsskolan.se

Klass 7B

Mentorer:

Jenny Forsman jenny.forsman@gripsholmsskolan.se

&

Simon Karlsson simon.karlsson@gripsholmsskolan.se

Klass 8A

Mentorer:

Emilia Wikström emilia.wikstrom@gripsholmsskolan.se

&

Linda Hallenberg linda.hallenberg@gripsholmsskolan.se

Klass 8B

Mentorer:

Cecilia Brandt cecilia.brandt@gripsholmsskolan.se

&

Ulrika von Malchus ulrika.vonmalchus@gripsholmsskolan.se

Klass 9A

Mentorer:

Maarit Ekholm maarit@gripsholmsskolan.se

&

Linus Fagerström linus.fagerstrom@gripsholmsskolan.se

Klass 9B

Mentorer:

Javier Goicoechea javier.goicoechea@gripsholmsskolan.se

&

Thomas Jacobson thomas.jacobson@gripsholmsskolan.se

 

 
Har du frågor om SchoolSoft gällande åk 6-9?
Vill du veta var du hittar ditt barns schema, läxor, prov, planeringar, uppgifter, resultat och andra viktiga filer?
Vill du veta hur du ser nyheter och kommande händelser i kalendern?
Vill du veta hur du anmäler frånvaro eller hur du lätt kan skicka meddelanden till personal?
Har du andra frågor eller funderingar när det gäller SchoolSoft?
 
Mejla dina frågor till ia@gripsholmsskolan.se
 
Hälsningar Ia Husberg